Niepubliczne Przedszkole "Co słonko widziało" w Kudowie Zdroju

O przedszkolu

Niepubliczne Przedszkole "Co słonko widziało" powstałe 5 września 2011 roku, mieści się w Kudowie Zdroju przy ulicy Zdrojowej 34.

Zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. W dwupiętrowym budynku przygotowalismy przestronne, przyjazne dziecku sale pełne zakamarków i kącików. We własnej kuchni przygotowujemy smaczne posiłki. Zgodnie z życzeniem rodziców  maluchom  proponujemy drzemkę po obiedzie w oddzielnej sypialni. Toalety dostosowane do wzrostu i wieku poszczególnych grup, sprzyjają szybkiemu usamodzielnianiu naszych najmłodszych wychowanków.
Dodatkowym atutem naszego przedszkola jest dogodna lokalizacja w centrum miasta i duży parking dla rodziców.
             "Co słonko widziało" to bezpieczne miejsce, gdzie dzieci są radosne i twórcze. Ciepła, rodzinna atmosfera, wykwalifikowany personel wspierają ich indywidualny rozwój.